Warning: Creating default object from empty value in /wp-content/themes/minamaze/admin/main/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Droga Krzyżowa ŚDM – Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016

Droga Krzyżowa ŚDM

sdmPragniemy serdecznie zaprosić wszystkich parafian na szczególną, bo poświęconą Światowym Dniom Młodzieży Drogę Krzyżową, która odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 4.03.2016 po mszy świętej wieczornej w naszym kościele. Włączmy się wszyscy w tę Drogę Miłosierdzia i postarajmy właściwie przygotować na nadchodzące wielkie wydarzenie, jakim jest przyjazd do Polski Papieża Franciszka i młodzieży z całego świata.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 388

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *